NastyDog Entertaiment OÜ

Meie töökas meeskond tegeleb paintballiga aastast 2005. Paintballiga tegelev klubi Pärnus, meil on palju kogemusi seltskonnaürituste, firmapäevade, võistlusmängude ja igasuguste erinevate paintballi üritustega. Meie meeskonnas on kogemustega ja väljaõppega instruktorid ja tehnikud. Anname endast alati 100%, et pakkuda Teile parim paintballi elamus. Olgu see siis poissmeeste õhtu, lapse sünnipäev, meeskonnatreening või mis iganes paintballiga seonduv üritus. Suudame alati pakkuda parimat paintballi elamust.

Painball

Hea Maitse Meeskond

OÜ Hea Maitse Meeskonna eesmärgiks on pakkuda toitlustamist erinevatel üritustel ja koosviibimistel, kus kohtuvad paljud toredad inimesed. Olgu sellisteks siis spordi suursündmused, pere ja lähedaste kokkutulekud või ootamatult hätta sattunud puhkekeskuse omanik.

Oleme ennast nendeks olukordadeks hästi ettevalmistanud ja saame hakkame igal pool. Ka seal, kus mobiiltelefon ei levi, või kus lähima asustuseni on jala väga kauge minna.

hmm2

Event Catering

Catering-teenus, mis sisuliselt tähendab toitlustamist Teie poolt valitud ajal ja kohas, on mugavusteenus, mida pakume  tänaseks juba üle 8 aasta.
Meie meeskonda kuuluvad omaala asjatundjad, kes oskavad oma tööd hinnata ja tulemust väärtustada.
Käsitleme tellijate soove personaalselt, mis loob suurepärase võimaluse iga sündmuse täielikuks õnnestumiseks.

EVENTEmail

Eesti Maaturism

MTÜ Pärnumaa Vibujaht

Romantiline Rannatee